КИЇВЩИНА РОЗРИВАТИМЕ ДОГОВОРИ З ПІДРЯДНИКАМИ, ЯКІ ЗРИВАЮТЬ ГРАФІКИ ВІДБУДОВИ
Київська обласна держадміністрація розірве договори з деякими підрядниками, які зривають графіки відбудови пошкоджених об’єктів коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Про це повідомив очільник Київської ОДА Руслан Кравченко. На більшості об'єктів тривають активні роботи. На деяких з них готовність перевищує 70%, деякі – вже незабаром буде введено в експлуатацію. «На…
Читати далі...












